Російські окупанти відступили з «Царської охоти» під Авдіївкою

На Авдіївському напрямку протягом перших вісімнадцяти годин 25 січня бійці Сил оборони відбили п’ять атак російських окупантів біля Авдіївки і більш північної Новобахмутівки та ще чотири в районах Первомайського та Невельського південніше.

Про це у вечірньому зведенні повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України

У свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» написав: «Ворог продовжує розширювати контрольовану територію на півдні Авдіївки. Орки просуваються в лісі вздовж залізниці та в приватному секторі. Імовірно, постачання через всім відому трубу досі не перекрито, що дозволяє їм безпечно переходити і переносити необхідні ресурси для піхотних боїв».

Але найбільш повний огляд ситуації в Авдіївці о 18:41 дав авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», показавши детальну мапу півдня міста.

Так, ЗСУ справді не перекрили підземну трубу, оскільки вся вона разом з обома кінцями контролюється загарбниками. Мало того, це питання вже неактуальне, оскільки всі окуповані території з’єднані між собою.

А вісімнадцятого січня через цю трубу інтервенти вийшли в наш тил, оточивши і захопивши українську позицію в «Царській охоті». Її захисники або загинули, або потрапили в полон.

Щоправда, за даними «DeepState» ворог вже залишив «Царську охоту», однак справді посилює свою присутність в житловому секторі на півдні Авдіївки. Хоча ЗСУ могли перегрупуватися і певним чином стабілізували лінію фронту:

«…В приватному секторі ситуація залишається складною як для наших, так і для ворога. Біля «Царської охоти» ситуація до кінця невідома, але ворог її залишив…».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Панда пришла в восторг от снега (видео)

24.01.2016 - 15:15
Ай да молодцы — американцы и в снежной буре нашли позитив Крупнейшая в этом столетии снежная буря «Джонас», пронесшаяся над восточным побережьем США, уже унесла жизни 18 американцев. Они погибли из-за ...

NASA сделало панорамное видео Марса

04.02.2018
Марсоход Curiosity воспользовался отличной погодой ...

На Винничине гражданин Турции сжег автобус: видео

26.10.2017
Днем 26 октября в Немировском ...