Російські окупанти ведуть активний наступ під Куп’янськом

На Куп’янському (Сватівському) напрямку протягом перших вісімнадцяти годин десятого грудня наші захисники відбили чотри атаки російських окупантів в районах Синьківки і Петропавлівки.

При цьому загарбники завдали авіаційні удари по районах Петропавлівки Харківської області та Твердохлібового Луганської.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій на Сватівському і Кремінському (Лиманському) напрямках, о 18:52 повідомив: «Кацапи прямо зараз атакують Синьківку, тривають важкі бої, поки ситуація дуже складна. Віримо в ЗСУ!»

Ситуація на сході України залишається складною. Російські агресори ведуть наступ по всій лінії фронту. Про це, в свою чергу, повідомив командувач Східного угруповання військ генерал-полковник Олександр Сирський у Telegram.

Він провів нараду з командирами підрозділів, які тримають оборону на Східному напрямку. Було проаналізувано обстановку та розглянуто варіанти подальших дій.

«Спільно прийняли необхідні рішення та вжили заходи для забезпечення стійкості нашої оборони, збереження життя наших воїнів та раціонального використання боєприпасів», – зазначив Сирський.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Полиция заявила о задержании в Украине вора в законе (видео)

02.06.2016 - 01:35
В Киеве задержали самого молодого «вора в законе». Как сообщили в местной полиции, сейчас 24-летний мужчина ожидает депортации с территории Украины. «Получив оперативную информацию, мы задержали иностранца, 1992 года рождения», ...

В Донецке сожгли автомобиль, видео

11.10.2019
Местные жители, в частности украинский ...