Російські окупанти просунулися на Бердянському напрямку, – ISW

Російські окупанти здійснили підтверджене просування на лінії розмежування в районі адміністративної межі між Донецькою та Запорізькою областями (рік тому ця ділянка фронту офіційно називалася Бердянським напрямком).

Про це, серед іншого, в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні без подробиць повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 8:19 повідомив:

«Інтенсивність «рухів» орків на Запорізькому напрямку зросла. Працюють здебільшого малими групами та виявляють слабкі точки стояння наших підрозділів для більш масштабних штурмових дій в подальшому.

Орки, як і ми, дуже добре працюють скидами (гранат з безпілотних літальних апаратів) та дронами-камікадзе. На жаль, у нас також періодично є втрати».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Видео Плотницкого со своими министрами стало новым хитом Интернета (видео)

01.06.2016 - 13:51
Интернет «покоряет» размещенное на портале You Tube видео с открытого заседания «совмина ЛНР», где главарь «республики» Игорь Плотницкий явно конкурирует с ведущими комиками. На полном серьезе он отчитывает своих «министров», ...

ВСУ уничтожили ракетчиков «ДНР»: новое видео

28.02.2019
Подполковник Вооруженных сил Украины Анатолий ...