Російські окупанти прорвалися вперед з боку Берхівки

На Бахмутському напрямку минулої доби російські окупанти вели безуспішні атаки в районі Богданівки і Хромового північніше міста та біля нещодавно звільнених Кліщіївки та Андріївки південніше.

Паралельно бійці Сил оборони продовжували штурмові дії південніше Бахмута, завдаючи загарбникам втрат у живій силі та техніці, закріплюючись на досягнутих рубежах.

Про це в ранковому зведенні повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» фактично заперечив безуспішність атак ворога північніше Бахмута.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за четверте та шосте листопада; на останньому ми червоними стрілочками умовно позначили місце просування агресора.

А у своєму зведенні за п’яте листопада «DeepState» про цю ділянку фронту написав: «Ворог продовжує тиск на Кліщіївку, але несподівано і доволі неприємним є удар по Силах оборони в районі Берхівки (біля Богданівки). Кацап, на жаль, має певні успіхи».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Хмельницкой области столкнулись два поезда. Есть жертвы: фото, видео

27.05.2017 - 11:38
У Каменца-Подольского на железнодорожной станции Негин (ЮЗЖД) утром 27 мая произошло столкновение двух составов, включая пассажирский поезд. В результате происшествия пострадали шестеро человек, включая четырех детей. По информации пресс-центра Госслужбы ...

Панда пришла в восторг от снега (видео)

24.01.2016
Ай да молодцы — американцы ...

Американцы прощаются с легендарным армейским вездеходом «Хамви» (видео)

27.03.2016
Карьера легендарного «Хамви» в американской ...