Російські окупанти підірвали важливий міст на Луганщині

Російсько-фашистські окупанти підірвали міст у селі Макіївка Луганської області.

За даними пропагандистів, удар по мосту завдали артилеристи з Сибіру. А саме зі 120 бригади, що дислокується у місті Юрга й селищі Чисті Ключі Кемеровської області РФ.

Начебто цим мостом користувалися ЗСУ. В принципі, це можливо. Як відомо, Макіївку у Сватівському районі Луганщини українські військові звільнили у листопаді минулого року.

На відео видно, що після прильоту по мосту він серйозно пошкоджений.