Російські окупанти перейшли в наступ під Кремінною, використовуючи танки

Неприємні новини з-під Кремінної – російські окупанти суттєво просунулися вперед відтіснивши Збройні сили України від міста. Дивись для порівняння карти авторитетного укладача фронтових мап «DeepState» від третього та четвертого лютого. На останній ми умовно червоними стрілочками позначили місця просування агресора.

У своєму Телеграм-каналі «DeepState» написав: «Ворог переходить у наступ від Кремінної і, як результат, Силам оборони доводиться відходити. На напрямок прибули також танки ворога, які наносять ураження по наших позиціях південно-західніше Кремінної. На жаль, і тут ситуація ускладнилася».

Підтверджує Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «Ділянка Кремінної. Російські війська почали атаки на наші позиції у лісі, використовуючи бронетехніку, зокрема і танки. Під сильним тиском і через погану оборону ЗСУ російські механізовані групи зайняли безліч позицій у лісі. Нашим довелося відступити на старі позиції задля збереження особового складу».

Але втрат уникнути не вдалося — «DeepState» також навів приклад поганої оборони: «Ворожий танк просто розібрав нашу СПшку (спостережний пункт) східніше Ямполівки. Західні танки потрібні нам якнайшвидше, адже підтримка бронею в такій ситуації могла б врятувати хлопців».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как Мелания Трамп отмахнулась от руки президента

22.05.2017 - 21:35
Между Дональдом Трампом и его супругой пробежала черная кошка. После выхода из самолета в Тель-Авиве они шли от трапа по красной дорожке к встречающим их. В этот момент Трамп протянул ...

Геращенко объяснил, почему вылизал тарелку в ресторане: видео

09.12.2017
Нардеп Антон Геращенко вполне вразумительно ...

Дворник изыскано подшутил над прохожими (видео)

15.12.2015
Выпавший снег и творческий склад ...