Російські окупанти незначно просунулися у Мар’їнці

Російські окупанти тільки за минулу добу здійснили чотирнадцять невдалих атак в районах Мар’їнки та Новомихайлівки під Донецьком. При цьому вони завдавали авіаційні удари по обом населеним пунктам, а також по Парасковіївці (наш ближній тил в цьому районі).

Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Нагадаємо, ворог контролює більшу частину ущент зруйнованого міста Мар’їнка.

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState» зафіксував нове незначне просування загарбників у Мар’їнці (в північній частині міста). А також він збільшив розмір сірої зони в нашу сторону біля Новомихайлівки, що фактично означає наш відступ. Але не забуваємо, що тут ми нещодавно ще більше території взяли під свій контроль. Тобто ворог лише частково повернув втрачене.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за четверте та п’яте жовтня. На останньому ми червоною і рожевими стрілочками умовно позначили втрачену територію.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Из новогоднего шоу «Вечернего Квартала» вырезали Авакова и его помощниц: видео

02.01.2017 - 13:48
Из эфира новогодней передачи «Вечерний Квартал» убрали саркастический номер с «министром МВД». Сенсацию вокруг этого раздула «Комсомольская правда». Издание отмечает, что три недели назад, когда снимался концерт в нем был ...

Появилось видео лучших в мире новогодних салютов 2018

01.01.2018
Мир ярко и празднично встречает ...