Російські окупанти незначно просунулися біля Первомайського

На Авдіївському напрямку минулої доби російські окупанти вели безуспішні наступальні дії за підтримки авіації в районах власне Авдіївки, а також сусідніх Степового, Тоненького, Сєверного та Первомайського.

За даними об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку, ворога вдалося відкинути — там бійці ЗСУ відбили близько двадцяти атак загарбників. 

В свою чергу, наш захисник, який веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», сьогодні написав:

«Говорив з пацанами з Авдіївки. На коксохім орки намагаються лізти, але там стабільно. Артою крити продовжують, авіація працює і всі діла. Поки без змін ситуація. Втупу колонами вже не біжать по полю».

Тим часом авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував незначне, але все-таки просування інтервентів між Первомайським і Невельським (західніше Донецька).

Щоправда, ця ділянка фронту не має безпосереднього відношення до Авдіївки. Дивись скриншоти його карти за друге та третє листопада; на останньому ми червоною стрілочкою умовно показали місце просування ворога.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как боевики ИГИЛ захватили российских военных

09.10.2017 - 20:52
В Сети на сайте YouTube появилось видео, на котором сняты российские военные Роман Заболотный и Григорий Цуркан сразу после их захвата в плен боевиками ИГИЛ.  На видео Заболотный признается, что он русский и они ...

Появилось видео уникального природного явления над Азовским морем

09.06.2017
На Херсонщине зафиксировано необычное для ...

На Винничине град засыпал село Лукашовка: видео

05.06.2018
Атмосферный фронт, который с севера ...