Російські окупанти готуються, що армія піде на Москву зносити режим Путіна

Настрої серед російських загарбників, яких влада закинула в Україну, досить агресивні. При чому, на адресу Кремля. Це чітко випливає з чергового перехоплення телефонної розмови російського військового, яке оприлюднене ГУР Міноборони України.

Окупант говорить про повне беззаконня щодо тримання військових РФ в Україні. Крім того, він визнає, що нікого Росія в нашій країні не захищає і не дбає про мирних людей, а навпаки влаштовує махровий геноцид.

За його словами, настрої у росіян такі, що вони самі українців супроводять в Кремль, щоб ті розправилися з владою. А потім серйозно додає, що це не жарт і армія дійсно може розвернутися й піти на Москву. Якщо Путін не завершить увесь цей безлад в найближчі місяці, то так і буде, а його самого щей вб’ють, якщо не втече.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Колумбии разбился самолет с бразильской футбольной командой «Шапекоэнсе»: видео

29.11.2016 - 09:28
В авиакатастрофе погибла футбольная команда из Бразилии. Игроки «Шапекоэнсе» из города Шапеко были в числе 72 пассажиров самолета, который разбился над территорией Колумбии в провинции Антьокия в гористой местности неподалеку от ...

В Харькове воры взорвали банкомат и похитили деньги: видео

03.04.2018
Ночью в Харькове преступники добыли ...

ВСУ уничтожили опорный пункт с террористами: новое видео

20.02.2019
Новое боевое видео распространил офицер ...

Подробности масштабного пожара в Донецке: видео, фото

20.10.2017
Как ранее сообщал «РЕАЛ», вчера ...