Російська нафта перевищила цінову стелю: США планують відреагувати

Ціни на більшу частину російського експорту нафти й нафтопродуктів нині перевищили цінові обмеження, встановлені G7. Тепер адміністрація президента США Джо Байдена планує застосувати деякі кроків, щоб уведені ліміти виконувалися на практиці.

Про це повідомило інформаційне агентство Reuters з посиланням на дані Argus Media у четвер, 10 серпня.

«Ціни на більшість російського експорту палива з Балтійського та Чорноморського регіонів нині перевищують ціновий ліміт, встановлений у лютому коаліцією на чолі з G7, яка має на меті обмежити доходи Москви після її вторгнення в Україну», — йдеться в повідомленні.

Таке зростання обумовлено стрімким підвищенням світових цін на паливо інших країн на тлі високого попиту та низького рівня запасів.

«Адміністрація Байдена має намір розширити контакти із західними торговими домами, страховиками і власниками танкерів, щоби нагадати їм про необхідність дотримання (встановлених G7, – ред.) обмежень на ціни», — пвідомляє ЗМІ з посиланням на джерела в уряді.

Білий дім планує використати «м’яку» тактику замість погроз суворими заходами потенційним порушникам, щоб не підірвати енергетичні ринки.

Зазначимо, в першому півріччі 2023 року нафтогазові доходи Росії обвалилися майже на 50%. Нині РФ намагається стимулювати зростання цін на нафту.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Видео с опускающейся огромной Луной стало хитом Сети

12.06.2018 - 15:02
Чудеса творит современная техника видеозаписи если она в руках профессионала. Такого, например, как испанец Даниэль Лопес. Он снял ролик, на котором Луна проходит возле Земли так, как-будто она размером с ...

Под Администрацией президента подожгли шины: видео

19.11.2017
Возле здания Администрации президента Украины ...

Появилось видео особняка, в котором проживает Аваков

18.11.2016
Журналисты программы Схемы выяснили, где ...