Російська авіабомба вибухнула у середмісті Кремінної

Російські загарбники сьогодні випадково скинули авіаційну бомбу чи ракету в житловий сектор окупованого міста Кремінна Луганської області. Принаймні про це у соцмережах пишуть деякі місцеві колаборанти.

Начебто мав місце нештатний схід ракети, яку російський літак мав запустити по вільному Лиману. У будь якому, випадку масштаб руйнувань відповідає виключно авіабомбі чи ракеті.

Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій у Луганській і Харківській областях та на північному сході Донеччини, з посиланням на жителів о 14:39 написав, що «прилетіло в район Хитрого ринку і АТБ». Начебто є двоє загиблих та двоє поранених.

Однак о 15:46 «Трикутник» написав: «Кремінна. Наші джерела повідомляють, що в АТБ було два прямих влучання». В підсумку наразі остаточно ситуація незрозуміла.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Говорухин заявил, что слово «россияне» звучит отвратительно: видео

17.11.2016 - 22:15
Недавно президент России Путин предложил подумать над принятием закона о российской нации. Сам по себе такой закон представляется странным… Но речь не об этом. Комментируя это предложение президента, известный режиссер, ...

Ликвидация Гиви: подробности, фото, видео

08.02.2017
Как мы уже сообщали, сегодня ...

Редчайший случай – Коноплянка забил гол головой: видео

18.12.2016
Полузащитник сборной Украины Евгений Коноплянка ...

В Запорожье подрались женщины-копы: видео

13.12.2016
Женщину-копа, которая в помещении ГУНП ...