Росіяни захопили нові території на Авдіївському напрямку, – DeepState

Минулої доби російські окупанти підтверджено просунулися вперед на Авдіївському напрямку, про що без деталей в сьогоднішньому звіті про ситуацію на фронтах в Україні повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Подробиці навів вітчизняний авторитетний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» — ворог просунувся північніше Орлівки і південніше Тоненького.

Дивись скриншот його карти за 23 березня, на якому він забарвив червоними штриховкою і пунктиром території, на яких вже закріпилися інтервенти. Втішає те, що їм не вдалося закріпитися в Семенівці, в яку вони прорвалися напередодні.

Однак у своєму звіті за минулу добу «DeepState» характеризує ситуацію на Авдіївському напрямку, як критичну:

«Тривають важкі бої в Бердичах — противник хоче захопити вулицю, яка йде паралельно тій, яку вони зайняли раніше. Кацапи зайняли основну частину Орлівки і через тростини намагаються наскоком зайти південніше Семенівки. Біля Тоненького ситуація суттєво погіршилася: південніше села нема зв’язку з позиціями, відповідно встановити точну ЛБЗ в тому районі поки що неможливо».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как писатель Прилепин командует открыть огонь из зенитки

13.03.2017 - 14:23
Российский писатель Захар Прилепин, который с недавних пор приехал на оккупированную часть Донбасса и вступил в ряды боевиков ДНР, снял на видео коротенькое циничное обращение, после чего отдал приказ открыть ...

В Москву ввели «Искандеры» и «Тайфуны»: видео репетиции парада

27.04.2018
Российское издание «Звезда» Минобороны РФ опубликовало ...