Росіяни перекидають війська зі Сватівського і Кремінського напрямків

Минулої доби бійці Сил оборони відбили понад півтора десятка атак російських окупантів в районі Авдіївки та сусідніх Кераміка, Новокалинового, Степового, Тоненького та Опитного.

Про це в ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, наш захисник, який веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», стверджує, що загарбники перекидають під Авдіївку війська, зняті з Куп‘янського (Сватівського) та Лиманського (Кремінського) напрямків.

А один з інтервентів, який воює південніше Авдіївки, поскаржився, що їх кидають в постійні «м’ясні» штурми без підготовки просто заради того, щоб не дати ЗСУ зосередити всі сили північніше міста, звідки йде основний удар ворога. В результаті загарбники зазнають великі втрати.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Бьюти-блогер показала, как увеличить грудь с помощью макияжа

09.10.2016 - 18:44
Женщины по всему миру тратят безумное количество денег, чтобы увеличить размер груди. Оказывается, ларчик просто открывался — модный бьюти-блогер недавно опубликовала видео на своем канале в YouTube, рассказывая, как с ...

Гимн Украины, — рок-версия

29.11.2015
Предлагаем послушать рок-версию Гимна Украины, ...

Как делают тротуары и бордюры в Европе (видео)

13.11.2015
Хотим, познакомит Вас со способом ...