Росія завдала ракетного удару по Києву

Російські фашисти запустили ракети по Києву. Відомо, що в місті пролунав вибух. Конкретніше — у Подільському районі. Про це повідомив мічький голова Віталій Кличко. 

Також столичний очільник додав, що на Києв летять ще ракети.

Тим часом командування ПС ЗСУ попередило про загрозу застосування ворогом балістичних ракет у центрі країни, а такох на сході і заході.

Перед цим ПС ЗСУ повідомляли про пуски ракет Калібр з акваторії Чорного моря.