Росія відмовилася від участі в Саміті миру

Фашистська Росія завчасно відмовилась брати участь у другому Саміті миру. Відповідну заяву зробив заступник глави МЗС РФ Михайло Галузін.

За його словами, місце другого саміту поки не визначено, але «географія немає важливого значення, а важливим є зміст, з яким все цілком ясно».

Галузін назвав «тупиковою та ультимативною» Формулу миру та поскаржився на свідоме «ігнорування інших ініціатив» закінчення війни в Україні.

«У наявності черговий прояв шахрайства. Ми такі ультиматуми не сприймаємо і в подібних самітах брати участь не збираємося», – сказав заступник Лаврова.

Насправді, ніяких адекватних інших ініціатив не існує, бо так званий мирний план Китаю повністю «порожній», адже пропонує лише припинення вогню і початок переговорів. Теж саме можна сказати про ініціативи БРІКС, де рулить Росія і Китай, а також про шакаляче (як у Мауглі) тявкання путінського посіпаки Орбана.

Є лише альтернативна українській пропозиція самого Путіна, але саме вона є «тупиковою та ультимативною». Нагадаємо, лідер фашистського режиму РФ пропонує Україні вивести війська з чотирьох частково окупованих областей, відмовитися від планів про вступ в НАТО і майже повністю розброїтися. Тобто абсолютно божевільна пропозиція.

Як відомо, 15-16 червня відбувся перший Саміт миру у Швейцарії за участі 100 країн і міжнародних організацій.

За його підсумками презиент України Володимир Зеленський заявив, що другий Саміт миру «буде через місяці, а не роки» і там будуть представники Росії. Він вважає, що захід можуть провести в ОАЕ чи Саудівській Аравії.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Невероятный автогол в Мексике — шедевральная глупость

21.10.2015 - 13:52
В матче Кубка Мексики голкипер Сакатепеки Энрике Каса, выбрасывая мяч, попал в голову соперника, после чего снаряд залетел в ворота. ...

Интернет взорвало видео эволюции купальников на симпатичной обнаженной девушке

26.07.2016
Шикарный трехминутный ролик от портала Mode продемонстрировал, как за ...