Росія прирівняла F-16 до носіїв ядерної зброї

Фашистська Росія сприймає американські винищувачі F-16 як носії ядерної зброї. А їхня поява на озброєнні України стане «провокацією» з боку США і НАТО. Таку заяву оприлюднило МЗС РФ у понеділок, 6 травня.

«Найближчим часом очікується поява на українському театрі військових дій багатофункціональних літаків F-16 американського виробництва. Як неодноразово вказувалося з російської сторони, ми не можемо ігнорувати той факт, що дані авіазасоби відносяться до платформ подвійного обладнання – неядерного та ядерного», – заявили у відомстві Сергія Лаврова.

У Москві стверджують, що літаки саме цього типу довгі роки становили основу авіапарку, який був задіяний у «спільних ядерних місіях» НАТО.

«Безвідносно того, в якій саме модифікації будуть поставлятися ці літаки, сприйматимемо їх як носії ядерної зброї і розглядатимемо цей крок США і НАТО як цілеспрямовану провокацію», – додали в МЗС РФ.

Зрозуміло, що це погроза, яка не може мати ніяких наслідків. Окрім сподівання, що вона раптом налякає Захід і там передумають постачати літаки.

Раніше повідомлялося, що Україна може отримати перші винищувачі F-16 влітку 2024 року.

Також у Міноборони заявляли, що усі необхідні рішення щодо отримання літаків F-16 уже ухвалені та процес «рухається за планом». А в Повітряних силах запевнили, що поява F-16 буде несподіванкою.

США, в свою чергу, попереджали, що ці літаки не можуть використовуватися для ударів по території РФ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Роналду в матче «Реала» с «Депортиво» до крови разбили голову, видео

21.01.2018 - 20:23
Сегодня мадридский «Реал» в матче 20-го тура Примеро камня на камне не оставил от «Депортиво» — 7:1. Причем, «Реалу» пришлось отыгрываться после гола Адриана. Дважды в воротах соперника расписался лидер ...

Бекхэм поцеловал Элтона Джона: появилось видео

21.05.2018
На Западе вовсю обсуждают поцелуй ...

Вулкан Этна проснулся и извергается: фото, видео

28.02.2017
Самый крупный и самый активный ...

США построили уникальный ракетный эсминец-истребитель: видео

16.07.2017
На военно-морской базе Перл-Харбор, расположенной ...