Росія посилила дезінформаційну кампанію проти Харріс
Нещодавно лідер фашистського режиму РФ Путін, який завжди бреше (якась патологія), заявив, що на виборах президента США підтримує Камалу Харріс. Зробив вигляд, що повірив у це, лише Трамп, який демонстративно обурювався…
Насправді Росія намагається всіляко дискредитувати кандидатку від Демпартії.
Центр аналізу загроз Microsoft виявив активне поширення російськими ботами фейкових відео про Харріс. Мета роликів — дискредитація демократки та її кампанії напередодні виборів. Росія посилила кампанію дезінформації проти неї.
Після того як президент США Джо Байден відмовився від боротьби за другий термін, російські «фабрики тролів» зазнавали деяких труднощів у розбудові своїх операцій проти демократів у США, але з кінця серпня вони почали виробляти контент з метою дискредитації Харріс.
З цього часу пов’язана з Кремлем група Storm-1516 випустила два фейкові відеоролики, які розповсюджують «обурливі сфабриковані теорії змови» щодо Харріс і кандидата демократів на посаду віцепрезидента Тіма Уолза.
В одному з роликів група осіб, яких виставляють прихильниками Харріс, нападає на передбачуваного учасника передвиборного мітингу кандидата від республіканців Дональда Трампа. В іншому відео стверджується, що в 2011 році віцепрезидентка США нібито спровокувала ДТП і втекла з місця аварії, а постраждала 13-річна дівчинка з того часу паралізована. Згідно з інформацією Microsoft, роль потерпілої відіграла актриса, якій заплатили за участь у зйомках.
За даними американської корпорації, обидва відео набрали мільйони переглядів. Microsoft також зазначає, що група Storm-1516 відома виробництвом відео, що вводять в оману, в яких актори виступають в ролі викривачів або журналістів і поширюють неправдиву інформацію.
Крім того, у кампанії з дискредитації Харріс та поширенні фейкових відео про неї бере участь ще один російський підрозділ, що діє під назвою Storm-1679, зазначає Microsoft. За даними компанії, ця група раніше проводила операцію з поширення фейкових новин про Олімпіаду в Парижі, а тепер переключилася на вибори в США.
Нагадаємо, Міністерство юстиції США заблокувало 32 доменних імені, які розміщували посилання на російський пропагандистський контент. Більшість маскувались під відомі американські та європейські ЗМІ.
Раніше ми повідомляли, що для розповсюдження російської пропаганди Кремль використовує державний фонд правового захисту Правфонд, який діє в 48 країнах Європи та світу.
У березні влада Чехії оголосила, що викрила операцію впливу Росії, яка проводилася через Voice of Europe. Фінансові перекази були здійснені як обраним євродепутатам, так і депутатам у національних парламентах.
Подпишитесь на новости