Росія планує мобілізувати ще 500 тисяч людей, – розвідка

Кремль планує мобілізувати у січні-лютому ще 500 тисяч військових на додачу до тих 300 тисяч, які були мобілізовані у жовтні 2022 року.

Про це пише The Guardian, цитуючи заступника начальника Головного управління військової розвідки Міністерства оборони України Вадима Скібіцького. За його словами, цю мобілізацію оголосять 15 січня.

«Ми вважаємо, що вони будуть вести наступальні дії в Донецькій і Харківській областях, а також, можливо, в Запорізькій, а оборонятися — в Херсоні і Криму. Це та кількість людей, яка їм буде потрібна для виконання такого завдання», — сказав Скібіцький.

Він додає, що якщо Росія програє на цьому етапі, протягом 6-7 наступних місяців, то президент РФ Володимир Путін «зазнає краху». 

Нагадаємо, міністр оборони України Олексій Резніков 30 грудня звернувся до росіян із попередженням. Він російською мовою зазначив, що на початку січня влада РФ готується запровадити військовий стан і закрити кордони для чоловіків, після чого розпочнеться тотальна мобілізація. Він називав 5 січня, однак саме по причині озвучення ним дати Кремль вочевидь її мав перенести.

Резніков закликав росіян подумати, за що вони реально воюють і нарешті збагнути — тільки за те, щоб влада РФ зберегла сама себе і можливість збагачуватися. Бо ніхто на Росію нападати не збирається. 

Також Резніков додав, що Кремль дуже боїться, щоб люди не зрозуміли, що ім в разі програшу Росії нічого не загрожує. Судити будуть тільки керівництво РФ, тих, хто підстрікав до війни (пропагандистів) і військових злочинців. Всі інші будуть просто жити, будувати свою країну. Єдине, що вони втратять, так це частину своїх податків, бо Росія буде сплачувати Україні репарації.

Резніков закликав росіян прийняти вірне рішення і не ставати військовими злочинцями, ризикуючі бути вбитими або покаліченими. І зрозуміти, що війна закінчиться, коли у Кремля не буде, кого на неї посилати.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Захарченко заявил, что захватит Киев и вернет в Крым скифское золото: видео

16.12.2016 - 14:17
Предводитель ДНР Захарченко, видимо, окрыленный оценкой его фигуры Надеждой Савченко, сделал очередное угрожающее заявление. Если в последнее время он отошел от объявления наступлений на украинские города и переключился на угрозы ...

Появилось видео запуска ракет украинским Су-25

20.12.2016
Если прежде все, что касалось ...