Російський окупант розповів своїй дружині, як його підрозділ зустрічав новий рік на захопленній території України. Відповідний запис перехоплення телефонної розмови оприлюднило ГУР Міноборони.
Загарбник каже, що вони пофарбували свиню у синьо-жовті кольори і пустили її бігати під музику російського гімну. Мовляв, таким чином веселилися. Дружина йому нагадала про Макіївку — «одні вже повеселилися»…
Окупант на це почав казати, що то їх хтось здав… І підтверджує, що ніякого припинення бойових дій не передбачається. На фронт з РФ підвозять зброю, в тому числі якісь ракети, на котрі йому навіть дивитися лячно.
