Росія не має шансів занурити Україну в темряву, – ДТЕК

Російські терористи не мають шансів занурити Україну в темряву. Про це заявив генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко під час виступу на Київському безпековому форумі.

«Ми більш ніж впевнені, особливо після атаки, яка була минулого тижня, що Росія не має шансів на те, щоб занурити Україну в темряву», — сказав він.

Тимченко зазначив, що жодна енергосистема у світі, яка збігається за розмірами з українською, ніколи не зазнавала таких пошкоджень, які отримала українська енергосистема минулого тижня.

За його словами, після обстрілів у деяких регіонах енергетикам вдалося відновити електропостачання за кілька годин, а в деяких — за кілька днів.

«Ми знаємо, як справлятися із цими складними ситуаціями. Користуємося своєю технічною креативністю, щоб поєднувати різні частини енергосистеми», — резюмував голова ДТЕК.

Нагадаємо, 23 листопада РФ випустила по Україні 70 ракет, з них 51 було збито. Внаслідок атаки постраждали об’єкти енергетичної інфраструктури. Ряд міст та регіонів залишилися без електрики, води та опалення.

До цього 15 листопада РФ провела масовану ракетну атаку на територію України, внаслідок якої зазнали серйозної шкоди об’єкти енергетичної інфраструктури.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве в фальшивом обменнике валюты обокрали клиента: видео

23.11.2016 - 22:31
В Киеве мошенники придумали хитрый способ завладения крупными суммами денег. Их выманивают, выдавая себя за обменщиков валюты. А чтобы у жертв не было подозрений «обмен» проводят в стационарных киосках, которые ...

Новозеландцы смогут заправлять автомобили пивом

21.08.2015
Теперь новозеландцы могут заправлять свои ...