Росія намагається створити двомільйонну армію, – ГУР

Росія намагається створити збройні сили чисельністю 2 млн осіб. Про це сьогодні повідомляє Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони України. Нагадаємо, зараз її чисельність складає трохи більше одного мільона людей.

«Під час першої хвилі мобілізації у ЗС РФ було призвано 300 тисяч осіб. Після нетривалої підготовки мобілізовані прямують до зони ведення бойових дій в Україні. Військова розвідка України не відкидає, що керівництво РФ найближчими днями оголосить про проведення чергової хвилі мобілізації. У ЗС РФ потраплять ще 500 тисяч росіян, що дозволить країні-терористу створити стратегічні резерви», — йдеться у повідомленні.

За даними ГУР, у Росії повним ходом готуються до чергової хвилі мобілізації, на законодавчому рівні вносяться зміни до законів РФ, які регламентують проведення мобілізації. Також триває активна підготовка навчальних центрів.

«За оцінками військової розвідки України, масштаб мобілізаційних заходів, які проводять країна-агресор, свідчить про плани її керівництва створити армію чисельністю близько 2 млн осіб», — резюмували в ГУР.

І ще одна новина з Мордору. Батькам трьох неповнолітніх дітей у Росії перестануть надавати відстрочку від мобілізації, заявила депутатка Держдуми РФ, голова комітету з питань сім’ї, жінок і дітей Ніна Останіна.

Росія не має наміру завершувати війну проти України та планує нові наступи. Про це, нагадаємо, раніше заявив представник Головного управління Міноборони Андрій Черняк у коментарі РБК-Україна, який було опубліковано 2 січня.

«За оцінками військової розвідки України, росіяни у 2023 році й надалі намагатимуться продовжувати ведення наступальних дій. На жодному з напрямків їм не вдалося досягти своєї мети. Вони розуміють, що програють, але завершення війни не планують», — зазначив він.

За словами Черняка, розвідка розглядає можливість того, що ворог може одночасно піти із півночі або сходу.

«Такі дії ворога передбачаються, і наші війська до цього готові. Щоправда, сил та засобів у окупантів на території Білорусі немає», — зазначив військовий.

Представник ГУР упевнений, що росіяни намагатимуться утримати сухопутний коридор до Криму та захопити всю Донецьку область. При цьому, на його думку, окупантам не вдасться форсувати Дніпро, аби знову захопити Херсон.

«За оцінками військової розвідки України, за наступні 4-5 місяців російська армія може втратити ще до 70 тисяч осіб. І до таких втрат керівництво країни-окупанта готове», — додав він.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве подрались радикалы и полиция: видео

19.01.2017 - 22:20
В годовщину начала столкновений на улице Грушевского между националистами и правоохранителями возникла потасовка. В Киеве на улице Грушевского на годовщину начала столкновений между радикалами ОУН, Правого сектора и Белого молота ...

Появилось видео, как в Виннице злоумышленники разбирают Центральный мост

06.02.2018
В Ситуационном центре муниципальной полиции ...