Росія має намір захопити аеропорт Кишенева, – прем’єр Молдови

Прем’єр-міністр Молдови Дорін Речан заявив, що Росія планує захопити аеропорт у Кишиневі та перекинути туди своїх військових. Про це повідомляє Moldova1.

Зрозуміло, що не можна допускати захоплення Молдови російськими фашистами, адже тоді вони відкриють ще один фронт проти нашої країни — зможуть атакувати Одеську, Вінницьку і Чернівецьку області. 

Головне питання в цій ситуації — чи вистачить у влади Молдови волі організувати знищення російських військових літаків, якщо такі полетять захоплювати аеропорт у Кишеневі. Адже цього буде достатньо, щоб зірвати плани Кремля.

Речан зазначив, що є кілька сценаріїв дестабілізації ситуації у Молдові, зокрема той, про який говорив президент України Володимир Зеленський.

За словами Речана, молдовські органи готові протистояти цим викликам.

«Молдова виступає за мирне врегулювання Придністровського конфлікту, і нам потрібно узгодити наші цілі щодо миру і безпеки», – заявив прем’єр Молдови.

Україна буде готовою допомогти Молдові, якщо Росія використає Придністров’я для відкриття ще одного фронту. Про це заявив президент України Володимир Зеленський, повідомляє Die Welt.

«Ми отримали інформацію від нашої спецслужби, що Росія хоче скористатися моментом і змінити керівництво Молдови. Ми передали цю інформацію президентці Маї Санду», – зазначив Зеленський.

Він додав, що РФ давно це планувала. Але Молдова і РФ не мають спільного кордону, а перекидати своїх військових вони могли тільки в аеропорт у Кишиневі.

«Тому вони повинні використати цей аеропорт і всі ресурси Придністров’я. Мая Санду ніколи не просила моєї допомоги, але дякувала за інформацію. Вона дуже добре знає нашу ситуацію. Україна завжди буде готова допомогти Молдові», – заявив президент.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Представлен грузовик с 1000-сильным водородным двигателем: видео

02.12.2016 - 15:49
Разработчик уже получил предварительный заказ на автомобили совокупной стоимостью 4 миллиарда долларов. Также запланировано строительство сети водородных заправок Американский стартап Nikola Motor Company представил в Солт-Лейк-Сити тягач One с 1000-сильной ...

ВСУ уничтожили четверых оккупантов: новое видео

04.03.2019
Волонтерский фонд «Повернись живим» показал ...

Злидні. Чудесный украинский мультфильм

08.12.2015
Злидні. Чудесный украинский мультфильм Украинская ...