Росія готується до нових атак, бо блекаути – остання її надія

Володимир Зеленський підбив підсумки 292-го дня війни і розповів про перспективи майбутнього протистояння. Про це йшлося у його вечірньому відеозверненні.

Серед іншого голова держави сказав, що Росія готується до нових масових ракетних ударів по Україні, а Україна ввозить обладнання, аби не допустити блекаутів.

«Ми повинні усвідомлювати, що Росія не відмовилася від цієї своєї тактики терору. Відсутність масованих ракетних ударів говорить лише про те, що ворог готується до них і може ударити у будь-який час. Хоча очевидно, що і без світла ми добре знаємо, куди стріляти і що звільняти, Росія все одно сподівається на блекаути. Це остання надія терористів…» – сказав Зеленський.

Президент також зазначив, що варто серйозно сприймати всі попередження від українського військового командування, від Повітряних сил і сигнали повітряної тривоги, оскільки Росія має достатньо ракет.

«На всіх рівнях мають бути готовими до будь-яких ворожих намірів. І зробимо все, щоби пройти цю зиму», – сказав гарант.

Раніше голова Уряду Денис Шмигаль повідомив про масштаби руйнувань в енергетиці країни внаслідок восьми хвиль ракетних ударів саме по об’єктам цієї інфраструктури.

В тій чи іншій мірі пошкодження отримали всі теплові та гідроелектростанції, тобто той ресурс, який виробляє електроенергію. Плюс до того, пошкоджені десь 40% об’єктів, що відносяться до високовольтної мережі.

Нагадаємо, під час останнього масованого ракетного удару по Україні 5 грудня фашистська РФ використала більше 70 ракет, з яких більше 60 були збиті.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве толпа напала на Зоряна Шкиряка: видео

06.11.2017 - 14:25
Толпа здоровых парней вытолкала из под здания Высшего специализированного суда в Киеве советника министра МВД Зоряна Шкиряка. При этом они угрожали ему, матерно оскорбляли и даже кричали, что повесят и ...

«Реал» разгромил «Атлетико» в полуфинале ЛЧ: видео хет-трика Роналду

03.05.2017
Мадридский «Реал» с легкостью расправился ...

В Одессе пенсионеров собирали на странный митинг: видео

23.02.2017
В Одессе активисты показали, как ...