Рішення щодо зброї для України вже ухвалено, – голова Євроради

Влада Євросоюзу запросила президента України Володимира Зеленського на саміт до Брюсселя для ухвалення конкретних рішень щодо передачі зброї. Їх уже ухвалили, сказав голова Євроради Шарль Мішель на брифінгу у четвер, 9 лютого.

«Коли ми говорили із Зеленським про те, що, можливо, він приїде до Брюсселя, щоб виступити, то це робилося для того, аби ухвалити конкретні рішення. Це не просто слова. Ми маємо конкретні рішення, щоб надавати технічну допомогу зброєю, щоб відкинути загарбника. Ми й надалі направлятимемо допомогу», – заявив Мішель.

Своєю чергою, Зеленський зазначив, що він просто не має права повертатися із закордонних поїздок без жодних позитивних результатів для України. Вони залежать від партнерів та від нього особисто.

«Для мене важливо, щоб усі переговори закінчувалися результатом. Може, це звучить нахабно, але це не цинізм з мого боку, це прагматизм. І повірте, вже жодних почуттів. Ми рік тому їх залишили. Жодних почуттів, просто прагматика. Нам, щоб вижити, потрібна ця зброя», – заявив президент.

Президент Володимир Зеленський, перебуваючи в ЄС, заявив, що вже є певні позитивні рішення щодо передачі Україні західних винищувачів, але Росії про них знати не слід.

Раніше Польща заявила, що готова передати Києву винищувачі, але не робитиме це першою з країн НАТО. 

Міністр оборони Британії Бен Воллес виключив можливість швидкого надання винищувачів Україні.

Нагадаємо, вчора уряд Великої Британії анонсував передачу Україні більш далекобійної зброї. Також незабаром має розпочатися підготовка морських піхотинців та пілотів винищувачів для ЗСУ.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Кот пытается найти мышь, зависшую у него над головой (видео)

17.11.2015 - 12:28
Коты, в отличии от собак, больше полагаются на зрение, нюх является вспомогательной опцией. Именно это подвело кота, который унюхав присутствие мыши, никак не мог её найти, хотя она фактически зависла ...

Высший пилотаж на американском военно-транспортном вертолёте Boeing CH-47 Chinook

05.12.2015
В предлагаемом видео «Чинук», принадлежащий ...