Rheinmetall збудує в Україні завод по виробництву снарядів

Найбільший в Європі виробник боєприпасів Rheinmetall збудує в Україні завод по виробництву артилерійських снарядів. Про це повідомила пресслужба німецького концерну у суботу, 17 лютого.

Вказано, що меморандум про створення спільного підприємства було підписано в присутності міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олександра Камишіна та посла України в Німеччині Олексія Макеєва під час Мюнхенської конференції з питань безпеки.

Новий завод буде випускати шестизначну кількість артилерійських снарядів калібру 155 мм на рік. Тобто це від 100 тисяч до 999 тисяч…

Концерну Rheinmetall належатиме 51% акцій спільного підприємства, а українській компанії – 49%.

Раніше Укроборонпром і Rheinmetall створили оборонне СП. Ця компанія обслуговуватиме й ремонтуватиме військову техніку, отриману Україною від партнерів.

Німецький концерн Rheinmetall Group планує запустити виробництво своєї бронетехніки на території України вже 2024 року. Про це повідомив генеральний директор Rheinmetall Армін Паппергер в інтерв’ю WirtschaftsWoche, опублікованому в суботу, 2 грудня.

«Після підписання контракту ми хочемо мати перший повнопривідний автомобіль в Україні приблизно через 6-7 місяців, а перший Lynx – через 12-13 місяців», — розповів гендиректор.

Виробництво бронетранспортерів Fuchs в Україні стане можливим вже з кінця літа 2024 року, а виробництво БМП Lynx може розпочатися влітку 2025 року.

«Перші десять бронемашин Lynx вже виготовляються тут, у Німеччині чи в Угорщині, у спільному виробництві між нами та Україною. Після фази нарощування ми швидко зможемо виробляти значну кількість цих транспортних засобів повністю в Україні», — повідомив він.

За його словами, в Україні вже налагоджено обслуговування німецької бронетехніки, для чого українські фахівці пройшли підготовку в Німеччині.

Він також додав, що не бачить проблем із безпекою українських заводів концерну.

«Ми не будуємо нових заводів; скоріше, як Rheinmetall, ми будемо орендувати заводи, які існують, переобладнувати їх і потім експлуатувати. І вони, здається, досить добре захищені, — принаймні, це показав досвід останніх двох років війни», — зазначив він.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как кот ловил рыбу в реке (видео)

18.12.2015 - 13:16
Оказывается, коты умеют ловить рыбу не только со стола. На видео сняли кота, который занимался этим делом на берегу водоема. Ранее доводилось видеть, как рыбачат медведи. Но кошачий стиль отличается ...

История развития самолётов с вертикальным взлётом (видео)

26.02.2016
Все самолёты с возможностью вертикального ...

В центре Москвы пожар — горит здание Минобороны РФ (видео) (обновлено)

03.04.2016
Сегодня в столице России Москве загорелось ...

Гройсман показал видео, как мечта воплощается в жизнь

06.08.2018
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман показал, ...