РФ планує військові навчання у Карибському морі

У США вважають, що Росія найближчими тижнями розпочне повітряні й військово-морські навчання в Карибському морі, повідомляє CBS News.

Видання зазначає, що навчання, у яких братимуть участь російські військові кораблі та дальні бомбардувальники, стануть першими одночасними повітряними та морськими маневрами, які Росія проводить у Карибському басейні з 2019 року.

США називають їх відповіддю на американську підтримку України та активізацію військових навчань США з союзниками по НАТО, але вважається малоймовірним, що вони є відповіддю на нещодавнє часткове скасування президентом США Джо Байденом заборони на використання Україною американської зброї по цілях у Росії, оскільки вони планувалися раніше.

За словами джерела видання, російські навчання не вважаються прямою загрозою для США.

За прогнозами, російські кораблі зайдуть у порти на Кубі та, можливо, у Венесуелі.

Повідомляється, що навчання триватимуть щонайменше все літо, а їх кульмінацією стануть всесвітні військово-морські навчання восени.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Лос-Анджелесе из питьевых фонтанчиков полилась текила: фото, видео

25.07.2017 - 16:09
Тот факт, что в этом году Национальный день текилы пришелся на понедельник, совершенно не смутил компанию Jose Cuervo, знаменитого производителя этого крепкого напитка. Почему бы не разнообразить начало недели бесплатной ...

Кошка показывает котенку, как пить воду (видео)

15.04.2016
Детей нужно не только родить, ...

Интернет взорвало видео эволюции купальников на симпатичной обнаженной девушке

26.07.2016
Шикарный трехминутный ролик от портала Mode продемонстрировал, как за ...