РФ намагається за будь-яку ціну заморозити війну, – Дуда

Росія намагається заморозити війну, щоб зупинити український контрнаступ. Зокрема, вона погрожує ядерною зброєю та «брудною бомбою». Про ці добре відомі в Україні цілі Кремля заявив президент Польщі Анджей Дуда під час прес-конференції у Чорногорії. Вочевидь, щоб достукатися до деяких «миротворців», що виступають за перемовини між РФ і Украіною.

Він оцінив дзвінки міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова до Вашингтона, Лондона, Парижа і Берліна як спробу РФ заморозити війну за будь-яку ціну.

«В результаті, за задумом Москви, це має призвести до припинення військової допомоги Україні з боку Заходу, країн НАТО, оскільки вона, взагалі, програє цю війну. А насправді Україна поступово відновлює контроль на своїх кордонах, визнаних міжнародним правом», — наголосив польський лідер.

За його словами, Росія погрожує ядерною аварією на атомних електростанціях, загрозою ядерної атаки або використанням «брудної бомби», бо вона змушена відступати.

Дуда назвав подібні погрози елементом російської тактики та спробами залякати Захід та «заморозити війну, з якою Росія не справляється».

«Допомогу Україні потрібно продовжувати, а діалог з Росією не можна вести, поки вона не почне дотримуватися норм міжнародного права, тобто, поки не залишить територію України. Росія є агресором, і поки вона не піде з України, вона продовжує залишатися агресором. Західні країни не повинні піддаватися жодному російському шантажу», — наголосив президент Польщі.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице копы жестко расправились с водителем, который им посигналил: видео

30.04.2018 - 00:55
В Виннице произошел конфликт между молодым водителем и патрульной полицией, который вызвал бурную реакцию и обсуждение не только в городе, но и в стране из-за публикации резонансного видео. Водителя в ...

В зоопарке США слон уснул под водой: видео

24.07.2020
Слон по кличке Полковник вначале ...