Результати ракетного удару по аеродрому Бельбек у Криму

Під час вчорашньої ракетної атаки на військовий аеродром Бельбек північніше Севастополя були пошкоджені три літаки російських окупантів – два «Су-27» і один «Су-30». Один з них начебто знищений повністю, а два інші серйозно пошкоджені.

При цьому начебто загинули дванадцять інтервентів, ще десять були поранені. Ворог поніс великі втрати через те, що не всі літаки встигли піднятися в небо після сигналу тривоги.

Принаймні таку інформацію розповсюдили деякі російські Телеграм-канали. Вони ж кажуть, що удар прийшовся також по тренувальному табору спецназу РФ біля селища Гвардійського, внаслідок чого ліквідовані дев’ять загарбників, семеро поранені, знищено кілька одиниць техніки.

Міністерство оборони РФ заявило, що його протиповітряна оборона начебто перехопила двадцять українських ракет, сімнадцять з яких на підступах до Севастополя.

У свою чергу, заслуговуючий більшої довіри опозиційний Телеграм-канал ASTRA вказує, що одна з ракет знищила пункт зв’язку військової частини 80159 на аеродромі Бельбек. Вогонь охопив тридцять квадратних метрів, попередньо постраждалих немає.

Міжнародні OSINT-дослідники також підтвердили, що в Бельбек прилетіло по радіолокаційному містечку. Інша вище вказана інформація про втрати агресора потребує альтернативних підтверджень.

Українська сторона нічого конкретного про результати атаки не вказувала. Командувач ПС ЗСУ Олещук алегрічно висловився, начебто підтверджуючи удар по Белбеку. Речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк каже, що під час ударів по військових об’єктах РФ в окупованому Криму 31 січня «прихисток» знайшли п’ять ракет, і ворог сам це визнав. Тобто теж без конкретики.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Масштабная авария в Киеве: видео

23.09.2017 - 20:34
В Киеве произошла массовая авария. На Броварском шоссе возле станции метро Лесная врезались шесть автомобилей. Плюс поврежден кофейный киоск. Парень-пешеход пострадал и отправлен в реанимацию. Сообщается, что спровоцировал ДТП КамАЗ. ...