Резніков назвав мету візиту глави МЗС Угорщини до Мінська

Міністр оборони України Олексій Резніков відреагував на візит представника уряду Угорщини в Білорусь. Він вважає, що Орбан і його оточення таким чином можуть шукати якісь вигоди. 

Зокрема, глава Міноборони в інтерв’ю Укрінформу відповів на запитання, якого роду «миру» для України шукав угорський міністр у Мінську.

«Для мене це теж цікаве питання… Таке враження, що коли зростає антикремлівський альянс — а сьогодні 54 країни були представлені за тим столом (Рамштайну — ред.), — водночас якась малеча навколо Кремля намагається знайти собі якусь вигоду», — зазначив чиновник.

За словами Резнікова, такі політики живуть у якомусь «своєму паралельному світі».

Нагадаємо, офіційний Будапешт продовжує зухвалу політику на підтримку вторгнення фашистської Росії в Україну і ведення нею кривавої, нічим неспровокованої війни. Причому, позиція влади Угорщини прикривається цинічними заявами про начебто прагнення миру.

Так, міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто 13 лютого повідомив у себе в Фейсбук про те, що він прибув з візитом до Мінська. За його словами Угорщина очікує, що всі члени міжнародного співтовариства якнайшвидше почнуть діяти в інтересах миру і уникати будь-яких кроків, які можуть призвести до продовження або ескалації війни. «Це мирна позиція, яку я буду займати на переговорах у Мінську сьогодні» ,-заявив Сійярто.

Також права рука прем’єра Орбана в питаннях заподіяння шкоди інтересам України прекрасно усвідомлює, що його вчинок будуть критикувати. Він сам про це говорить, але дає зрозуміти, що йому байдуже.

В принципі, якщо відкинути емоції, то пояснити такі дії угорської влади досить легко. Вона намагається зберегтися як така. Адже при програші Росії в Україні і повалені путінського режиму багато країн зможуть повернути те, що відхопила в них держава-агресор. Мова про Грузію, Молдову, Японію… Крім того, впаде диктатура Лукашенка в Білорусі. І наврядчи утримується при владі Орбан з Сійярто… Надто вже вони пропутінські.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В рамках акции «Щедрик100challenge» песню исполнили в 50 городах десяти стран мира 170 творческих коллективов: видео

19.02.2017 - 12:03
«Щедрик100challenge» закончился. Но «эта музыка будет вечной» И хотя никто не запрещает вам исполнять или просто мурлыкать легендарный «Щедрик» Николая Леонтовича, флешмоб «Щедрик100challenge» официально закончился. Организатор флешмоба священник Назарий Давыдовский: ...

Гармаш принес «Динамо» победу над «Зарей»: видео гола

14.04.2017
Киевское «Динамо» после двух побед ...