Редакція NYT – Байдену: Ви повинні залишити перегони

Редакція американського видання New York Times у п’ятницю, 28 червня закликала президента Джо Байдена залишити президентські перегони через програш Дональду Трампу у теледебатах напередодні.

Важливо розуміти, що це не опозиційне до нього видання. Навпаки, воно високо оцінює президентство Байдена і критикує політику Трампа.

«Президент з’явився в четвер ввечері як тінь великого державного службовця», — йдеться в редакційній статті Times.

«Він намагався пояснити, чого він досягне на другому терміні. Він намагався відповісти на провокації Трампа. Він намагався притягнути Трампа до відповідальності за його брехню, невдачі та жахливі плани. Не раз він намагався довести свої речення до кінця», — написали автори статті.

Вони зазначають, що чинний президент викликав Трампа на словесну дуель і програв її. Саме Байден встановив правила і наполягав на тому, щоб дата була призначена на кілька місяців раніше, ніж зазвичай. Це було зроблено тому, що Байдену потрібно було терміново відповісти на давні громадські занепокоєння щодо його розумової гостроти.

«Істина, з якою пан Байден зараз має зіткнутися, полягає в тому, що він провалив свій власний тест», — зазначає редакція New York Times.

«Байден був чудовим президентом. Під його керівництвом нація процвітала та почала вирішувати низку довгострокових викликів, а рани, причинені Трампом, почали гоїтися», – визнають автори New York Times. «Але найбільша державна послуга, яку зараз може зробити Байден, це оголосити, що він не буде продовжувати балотуватися на переобрання».

Видання також опублікувало красномовну обкладинку, на якій Байден виходить з кадру. На ній було єдине слово — «паніка», що вказує на настрій у Демократичній партії після провальних дебатів Байдена.

Нагадаємо, перші дебати Байдена та Трампа у президентських перегонах закінчилися провалом для чинного глави держави. Під час дебатів голос президента США часто був хрипким, що Білий дім пізніше пояснив застудою. Також часом Байден втрачав хід думок або не міг чітко сформулювати речення. Але якщо бути до кінця чесними, Байден говорив абсолютно правильні речі, просто дуже «слабко»…

Журналісти CNN провели опитування спостерігачів і запитали: Хто, на вашу думку, виграв сьогоднішні дебати? Джо Байден набрав 33%, Дональд Трамп — 67%. Повідомлялося, що після цього демократи заговорили про можливу заміну кандидата.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Австралию обрушилась мощная песчаная буря: видео

07.03.2019 - 13:36
Мощная песчаная буря обрушилась на австралийский штат Новый Южный Уэльс. Многометровый поток песка, «бурлящий» над поселком и дорогой, засняли на видео местные жители. Зрелище впечатляет. Песчаная буря обрушилась на центральные ...

Гол Ярмоленко принес Вест Хэму победу над МЮ: видео

22.09.2019
Игрок сборной Украины Андрей Ярмоленко ...

Киев окутал смог: видео сверху

09.03.2017
Утром 9 марта большинство крупных ...