Рассел Кроу планує завершити кар’єру

Новозеландський актор Рассел Кроу, зізнався, що у свої 59 років подумує піти на пенсію. Про це повідомляє Variety.

Відповідну заяву Рассел зробив на 57-му Карловарському міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах (Чеська республіка). За його словами, причина у віці.

«Ви стоїте перед дзеркалом і говорите: «Хто це, чорт забирай, такий?» Я зараз у тому періоді», — сказав Кроу журналістам.

За його словам, 85-річний режисер Рідлі Скотт продовжує свою роботу, незважаючи на цифру в паспорті.

«Я візьму Рідлі Скотта за зразок для наслідування: він усе ще відкриває для себе щось нове у своїй роботі. Або я просто зупинюся, і ви більше ніколи про мене не почуєте. Я ще не вирішив, що це буде. Це два дуже правильних варіанти», — заінтригував Рассел.

Нагадаємо, у березні повідомлялося, що Рассел Кроу знімається у фільмі Сплячі пси. Заради ролі у цьому фільмі він змінився до невпізнання. Зірка грає Роя Фримена, колишнього детектива з розслідування вбивств, який вимушено зіткнувся зі своїм минулим. 

«Заінтригований і пройнятий боротьбою за відновлення своєї пам’яті після передового лікування хвороби Альцгеймера, Рой залучає свого колишнього партнера, щоб допомогти йому відновити розслідування і дізнатися правду. Розплутуючи плетиво суперечностей та таємниць, Рой мусить зіткнутися з моторошною реальністю, яка в одну мить назавжди змінює його світосприйняття», – описано фільм.

А гримери так змінили зовнішність Кроу, що його вкрай складно впізнати. Зірка постав із сивою бородою і в сонцезахисних окулярах. Крім того, він лисий. Щоправда, вже відомо, що лисина накладна.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как отучить кошку точить когти о мебель

28.08.2016 - 13:47
Вся мебель безжалостно испорчена, обои порваны, а ковер весь в затяжках – так ваш котик точит коготки? Что делать?! Существует множество методов, которые должны помочь защитить свой дом от пушистого ...

Украина эффектно обыграла Сербию: видео голов

15.11.2016
В Харькове сборная Украины сыграла ...

Бесстрашный кот утихомирил крокодила (видео)

06.11.2015
Крокодилу крупно повезло. Кот, по ...

Ливерпуль разгромил Рому в 1/2 финала Лиги чемпионов: видео

25.04.2018
Состоялся первый полуфинальный матч Лиги ...