Ракета прилетіла у дім бабусі: в РФ застрелився інженер оборонного заводу

В РФ наклав на себе руки інженер заводу Алмаз-Антей після того, як ракета, над якою він працював, вбила його бабусю у Харкові. Про це повідомляють російські соцмережі, зокрема Telegram-канал Новая великая Россия.

Чоловік залишив передсмертну записку, в які написав, що ракета, до якої він «доклав руку», прилетіла у будинок, де жила його бабуся по материнській лінії і вбила її.

«Я не зміг з цим жити. Те, що зараз відбувається — жах та кошмар. Більше брати у ньому участь я відмовляюся, але і бабусю вже не повернеш», — йдеться у записці, фото якої опубліковано у соцмережах.

Також зазначається, що у Слідчому комітеті РФ вважають, що чоловіка насправді начебто вбили, а на його підприємстві почалися перевірки, зокрема тих, з ким спілкувався покійний.

Нагадаємо, 23 січня російські війська тричі завдавали ракетних ударів по Київському та Салтівському районах Харкова. Загинуло 10 осіб, у тому числі дитина, понад 60 людей постраждали. 25 січня у Харкові оголосили жалобу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В США из-за сильных морозов поджигают рельсы: видео

31.01.2019 - 19:48
Железнодорожные рабочие в Чикаго из-за сильных морозов вынуждены поджигать рельсы, чтобы обеспечить бесперебойное движение поездов. Об этом в четверг, 31 января, сообщает CNN. «Рабочие не буквально поджигают рельсы. Пламя на самом ...