ПВК «Вагнера» і російські військові зазнали великих втрат під Бахмутом

Маємо ще одне підтвердження того, що вчора російські окупанти відступили під Бахмутом, про що раніше заявив командир підрозділу «Терра» Збройних сил України Абдула і підтвердили кілька наших захисників, які воюють на цій ділянці фронту.

Сьогодні ватажок приватної військової компанії Вагнера Євген Пригожин на своїх Телеграм-каналах («Кепка Пригожина», «Пресслужба Пригожина») обвинуватив ПВК «Факел» («Газпром» РФ) у втечі, назвавши її «анальною пробочкою, що вискочила».

Мало того, він заявив, що 72-а бригада ЗС РФ вже дев’ятого травня втекла з трьох квадратних кілометрів території під Бахмутом, заради захоплення якої загинуло півтисячі найманців ПВК Вагнера.

За версією Пригожина, щоб зупинити прорив ЗСУ, ПВК Вагнера направила своїх бойовиків на цю ділянку фронту, що, звісно, ослаблює позиції ворога в Бахмуті. До того ж, Пригожин знову бреше, що МО РФ не дає йому достатньо снарядів. Насправді, ніхто серед окупантів не забезпечений артилерійською підтримкою краще, ніж ПВК Вагнера.

Цікаво теж, що Пригожин розповів, що отримав наказ, що відступ ПВК Вагнера з позицій буде вважатися «державною зрадою». Сам він відходом цього разу не дуже лякає, обіцяючи ще кілька днів «пободатися» з ЗСУ.

Також кривавий повар Путіна традиційно облаяв керівництво МО РФ.

Також цікаво, що «Жорін з Азову» в коментарі до заяви Пригожина написав, що вчора драпали якраз бойовики ПВК Вагнера, тоді як 72-а бригада РФ прийняла бій. Однак нашим бійцям таки вдалося вибити їх з позицій і взяти під контроль важливу ділянку.

Можливо, що «Жорін з Азову» плутає ПВК Вагнера і ПВК «Факел». Також, схоже, що сам Пригожин, говорячи про втрачених три квадратних кілометри сьогодні, мав на увазі все-таки вчора.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Группа «Ленинград» сняла очередной клип: видео

01.09.2017 - 00:50
На просторах интернета появился очередной клип группы «Ленинград» На этот раз он снят на песню «Ч.П.Х». В видео задействованы такие известные личности, как Александр Невзоров и Александр Кержаков, а также ...

Антироссийские акции прошли в Николаеве: видео

21.03.2017
География акций против банков с ...