Путіну намалювали перемогу на «президентських виборах»

В Росії три дні тривала вистава, яку грала кліка фашистського режиму — так звані президентські вибори.

Наразі йде процес начебто підрахунку голосів (насправді всі результати «намальовані» зазделегідь і їх тільки оголосять).

Але щоб у пропаганди був матеріал для брехні, виставу дограють за всіма правилами — навіть результати «потєшного екзіт-полу» оголосили.

Державний інститут ВЦВГД заявив, що за результатами їхніх екзит-полів Путін набрав 87% голосів, на другому місці кандидат від КПРФ Микола Харитонов з 4,6%. Третє місце посів Владислав Даванков із 4,2%, четверте — лідер ЛДПР Леонід Слуцький із 3%. 1,2% бюлетенів було зіпсовано.

За першими даними, що оголосили в так званому ЦВК, Путін після опрацювання 24,4% бюлетенів набирає 87,97% голосів. У Москві за результатами електронного голосування Путін набрав 89,1% голосів. 

Усе, що Росія робить на окупованій території України, є злочином. Жодної легітимності у цієї імітації виборів немає й бути не може, підкреслив у своєму сьогоднішньому зверненні президент України Володимир Зеленський.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Питере обрушилось здание института: появилось видео

16.02.2019 - 18:37
В России в здании Санкт-Петербургского национального исследовательского университета информационных технологий 16 февраля обрушилась крыша. Причем, она «провалила» перекрытия с пятого до первого этажа. ЧП произошло в разгар учебного дня. По ...

Душ будущего обещает экономию до 80% воды

06.09.2015
На душ приходится большая часть потребления воды в нашем ...

Вечерний макияж, — секреты визажистов

16.11.2015
Итак, этап первый вечернего макияжа: ...

Наркоман на «Жигулях» гонял по зданию казанского аэропорта: видео

23.12.2016
По пассажирскому терминалу международного аэропорта ...