Російські окупанти втрачають гарматне «м’ясо» і техніку в Україні зі швидкістю, близькою до тієї, з якою встигають мобілізовувати нові резерви. І схоже на те, що Путіна така ситуація наразі цілком влаштовує: «Доки президент РФ бажає та здатний поглинати внутрішні наслідки».
Тим часом Генеральний штаб Збройних сил України в щоденному традиційному звіті про втрати загарбників вказав, що з початку широкомасштабного вторгнення (з 24 лютого 2022 року по 8 грудня 2023-го) агресор втратив вже близько 337 тисяч 220 осіб. У тому числі, 900 за вчора.
