Фінські прикордонники затримали бойовика РФ Петровського

Російський фашист Ян Петровський був затриманий фінськими прикордонниками та ймовірно буде видворений з країни. Про це пише фінська газета Ilta-Sanomat.

За даними видання, прикордонна служба забрала Петровського з в’язниці.

Перед цим чьогодні зранку стало відомо, що Верховний суд Фінляндії відмовився екстрадувати в Україну Петровського, командувача так званої диверсійно-штурмової групи Русич

Причина відмови полягає «в умовах українських в’язниць», які Європейський суд з прав людини визнав такими, що порушують третю статтю Конвенції з прав людини (ніхто не може піддаватися катуванням і нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню).

Верховний суд Фінляндії припускає, що саме таке поводження може загрожувати Петровському.

Крім того, суд закликав негайно звільнити росіянина, якщо для його тримання під вартою не буде жодної причини. 

Як бачимо, звільнили його чисто на папері, бо негайно відбулося нове затримання…

Яна Петровського вперше у Фінляндії затримали за підозрою у порушенні імміграційного законодавства в аеропорту Гельсінкі 20 липня. Україна офіційно вимагала його екстрадиції. Петровського, що воював на боці  так званого терористичного квазіутворення «ДНР», підозрюють у військових злочинах в Україні у 2014-2015 роках.

Петровський, який змінив ім’я на Воїслава Тордена і мав посвідки на проживання в Норвегії та Фінляндії, попросив в останній притулку, побоюючись, що в країні розшуку на нього чекають тортури і нелюдське поводження (порівнює з тим, що відбувається у Росії). 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Беспилотные автомобили Google серьезно приблизились к реальному потребителю

15.09.2015 - 11:47
Компания Google назначила руководителя направления по разработке беспилотных автомобилей. Им стал бывший топ-менеджер Hyundai Джон Крафчик. Google выделила направление по разработке автомобилей-роботов в отдельную структурную единицу и назначила ее директором бывшего ...

Обладательница самых роскошных ягодиц в мире станцевала самбу: видео

25.01.2017
Обладательница самых роскошных ягодиц бразилианка ...