Путін знайшов винних у погромах в Махачкалі

Лідер фашистської Росії Путін відчуває, що перегнув палицю у питанні війни, яку допоміг ХАМАСу розв’язати проти Ізраїлю.

Окрім прямої підтримки ХАМАСу, Росія ще у своїй безумній ненависті до інших народів розпалила агресію проти євреїв у себе в країні. У Дагестані вона переросла у погроми.

І ось на цьому фоні в Кремлі спробували виправдатися, адже розуміють, що Ізраїль це не подарує і рано чи пізно доведеться заплатити ціну за цей антисемітизм.

Путін не знайшов нічого кращого, ніж озвучити брехливу версію, яку ще з ранку почали розкручувати його спецслужби. А саме начебто про причетність до погромів у Махачкалі «бандерівців», тобто українців. Саме так російські фашисти називають нас з вами.

«Події у Махачкалі вчора ввечері інспіровані в тому числі через соціальні мережі. Не в останню чергу з території України руками агентури західних спецслужб», — заявив Путін на спеціальній нараді, присвяченній подіям у Дагестані. Причиною ж вигадав те, що США намагається послабити таким чином Росію зсередини.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице по сабаровскому конфликту открыли уголовное производство: видео

30.08.2017 - 12:34
Вечером 29 августа в ГУНП в Винницкой области официально заявили о том, что «городской» отдел полиции по фактам событий, произошедших на поле у Сабарова, открыл уголовные производства сразу по пяти ...

Вблизи Солнечной системы нашли суперземлю: видео

20.11.2016
В относительно небольшом удалении от ...