Путін зізнався, чому не розпочав повномасштабну війну у 2014 році

Якщо б Путін розпочав повномасштабну війну проти України в 2014 році, коли він відтяпав Крим і захопив частину Донбасу, скоріше за все, він зміг би здійснити окупацію. В нас тоді не було фактично керованої армії, а добровольчі загони для захисту всієї України створити ми б не встигли. Не було чим їх і озброїти.

Чому ж сучасний Гітлер тоді не напав? Адже точно не совість його зупиняла. Сьогодні він сам відповів на це питання пропогандистському телеканалу Росія.

Він тоді ще допускав введення санкцій, що могли завдати удару по РФ, не підготував фінансові тили. Крім того, ще не мав гіперзвукової зброї.

«Ми виходили з того, що нам вдасться всі питання вирішити абсолютно мирними засобами… … По-друге, це стосується і нашої готовності до якихось більш серйозних дій, ніж дії в рамках так званої «кримської весни».

Путін наголосив на кількох факторах, які допомогли йому наважитися на повномасштабне вторгнення у 2022 році, а не раніше, — це «рекордний врожай, клопітка робота над імпортозаміщенням та покращення фінансової системи», а також те, що Росія у 2014 році «не мала гіперзвукової зброї».

Фактично це зізнання у намірах розв’язання війни ще 9 років тому. Зрозуміло, що всі заяви стосовно загрози з боку України і НАТО після цього — лише порожній звук.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Задержан матерый боевик ДНР: видео

07.06.2018 - 17:02
Боевика ДНР с многолетним стажем задержали на его исторической родине — в Винницкой области, когда тот решил приехать на побывку. Операция проводилась сотрудниками СБУ и военной прокуратуры ГПУ. Как сообщают ...

На певца Макса Барских на сцене напала фанатка: видео

12.02.2019
На украинского певца Макса Барских ...

Кошка снимает котенка с дерева

29.11.2015
Кошки, как правило, мамы хорошие. ...