Путін запропонував завершити «конфлікт» з Україною

Сьогодні лідер фашистського режиму Росії Путін зробив чергову заяву-нісенітницю щодо війни в Україні. Під час спільної пресконференції зі своїм прихильником, прем’єр-міністром Угорщини Орбаном він сказав, що готовий повністю завершити «конфлікт».

Але все, що було сказано після цих слів, має зовсім протилежне значення. Бо умови є абсолютно неприйнятними — вивід українських військ з території Донецької, Луганської, Запорізької і Херсонської областей в межах їх адміністративних кордонів.

Інші свої умови Путін готовий обговорювати не переговорах.

«Причому це має бути не просто перемир’я або тимчасове призупинення вогню, ні якась пауза, яку «київський режим» міг би використати, щоб відновити втрати, перегрупуватись та доозброїтися, Росія виступає за повне та остаточне завершення конфлікту», – заявив глава російського режиму.

Цинізм у тому, що будь-яку паузу може використати саме РФ. І це вже патологічна звичка всіх російських чиновників — звинувачувати у своїх злочинах чи намірах саме протилежну сторону. Це виглядає комічно, але в Росії, схоже, цього не розуміють.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Под Кабмином проходит Конопляный марш: видео

19.05.2018 - 17:33
Под зданием правительства в Киеве проходит акция, призывающая начать научные исследования по применению конопли в медицине. «Конопляный марш» собрал несколько сотен человек. Второе название акции – Марш свободы. Его участники ...

В Москве растет число жертв мощного урагана: видео

21.04.2018
В столице России Москве сегодня ...

Хоккеист-виртуоз

21.11.2015
Мы уже публиковали видео невероятных ...