Путін відреагував на контрнаступ ЗСУ

Диктатор фашистської Росії Путін заявив, що Збройні сили України нібито розпочали контрнаступ. Про це повідомляють російські ЗМІ. При цьому, як завжди бреше про його перші результати.

За словами Путіна, «цілком точно можна констатувати, що цей український наступ почався, і про це свідчить використання стратегічних резервів української армії».

Диктатор зазначив, що українські війська нібито «не досягли поставлених завдань на жодній із дільниць бойових дій», однак «наступальний потенціал ЗСУ ще не вичерпано».,

Путін визнав, що у РФ не вистачає сучасних озброєнь. Проте, за його оцінкою, «промисловість, оборонна промисловість, оборонно-промисловий комплекс країни розвивається швидко». Він заявив про «інтенсивне нарощування виробництва сучасних видів озброєння».

Нагадаємо, вчора, 8 червня, західні ЗМІ заявили про початок контрнаступу України.

Як повідомлялося, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг зазначив, що в Україні збільшилася інтенсивність боїв уздовж лінії фронту, при цьому представники військового керівництва країни демонструють стриманість у розповсюдженні деталей щодо очікуваного контрнаступу.

Тим часом начальник розвідцентру Сил оборони Естонії полковник Марго Гросберг наголосив, що основний удар в контрнаступі поки не завданий, скоріше реалізуються формувальні операції, тобто йде пошук можливих точок прориву оборони, звідки можна буде розвивати успіх із залученням резервів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мажоры на McLaren против скейтбордиста – в Сети появился новый хит

21.07.2016 - 13:56
Кто круче — мажоры или продвинутая уличная молодежь? Наверное, смотря, за кого ты болеешь… В США этим летом на гаджет засняли забавный эпизод стремительного конфликта между скейтбордистом и парнями из ...

Лолиту сняли с поезда в Конотопе и выдворили в Россию: видео

23.04.2017
Российская певица Лолита Милявская собиралась ...