Путін відреагує на провал зимового наступу в Україні, — ISW

Путін незабаром може провести ротації у вищому військовому командуванні у зв’язку з провалом зимового наступу російських окупантів в Україні. Про це, серед іншого, в своєму останньому звіті про російсько-українську війну заявив американський Інститут дослідження війни (ISW).

Зазначимо, що під час зимово-весняного наступу ворог відтіснив Сили оборони від Кремінної, зайняв певні території на Бахмутському напрямку, контролює більшу частину Бахмута і поступово просувається далі, просунувся під Авдіївкою.

Заокеанські експерти ж оцінюють стратегічні плани:

«Зимовий наступ російських військ не досягнув поставленої Кремлем мети – захоплення територій по адміністративних кордонах Донецької та Луганської областей до 31 березня… Російські військові блогери стурбовані тим, що війська РФ повинні завершити свої наступальні операції в Бахмуті та Авдіївці, щоб підготуватися до українських контрнаступів, які вони очікують між 16 квітня та 9 травня».

Однак поки що, повторимось, ворог продовжує наступ. Тому нам більш об’єктивною здається аналітична записка вітчизняного воєнного експерта «DeepState» з його звіту за перше квітня:

«У порівнянні з початком березня, ворог багато де знизив інтенсивність боїв. Схоже на втому та підготовку до спроби відновити наступальний потенціал. Ще рік тому на порядку денному (в нас) стояли втрати сіл та міст, а зараз ми обговорюємо заводи, вулиці та будинки, які захоплює ворог в результаті своїх атак.

Місцями кацапи намагаються перебільшити дані про свої атаки та сірі зони, щоб показати своїм виродкам, що війна триває і активно змінюється лінія боєвого зіткнення. Лише на Сватівській ділянці у ворога виконана задача-мінімум — відкинути Сили оборони від Кремінної, на решті відтинків плани ворога провалилися. Звісно, ще триває битва за Бахмут в самому ж місті, але план отримати місто без боїв у них також не збувся».

Також варто зазначити, що тасувати генералів Путіну немає жодного сенсу. Він сам їх відібрав такими, якими вони є, і змінитися вони не можуть.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Саакашвили силой захватил комитет Верховной Рады: видео

06.12.2017 - 16:03
Юрий Луценко рассказал с трибуны Рады рассказал, что против Саакашвили открыто еще одно уголовное производство. Основанием для этого послужил захват им и несколькими его боевиками помещения одного из комитетов парламента, ...

В Виннице сожгли российский флаг: видео

27.02.2017
В Виннице активисты «Национального корпуса» ...