Путін відправив літаки з Кинджалами у Чорне море

Лідер фашистського режиму Росії Путін сьогодні під час брифінгу у Пекіні, де він знаходиться з дводенним візитом, зробив дещо дивну заяву.

Так, він сказав, що Чорне море в нейтральній зоні повітряного простору будуть патрулювати ВКС, в тому числі МіГ-31, які несуть ракети Кинджал.

За його словами, вони мають дальність польоту понад 1000 км і швидкість у 9 махів. Це перша дивина, адже раніше офіційно заявлялося, що Кинджал начебто долає до 2000 км, а швидкість має до 10 махів.

Друга дивина в тому, що Кинджали не здатні збивати українські морські дрони і ракети, якими Україна завдає удари по об’єктам російських загарбників в окупованому Криму. В чому тоді сенс патрулювання. Якщо він натякая на помсту Кинджалами в разі атак, то її так само можна спробувати здійснити з тих місць, звідки МіГ-31 діяли досьогодні.

Додамо також, що багато військових експертів та аналітиків вважають, що «Кинджал» не відповідає критеріям гіперзвукової зброї, будучи балістичною ракетою повітряного базування. Наприклад, на думку військового експерта Дейва Маджумдара, комплекс «Кинджал» не є гіперзвуковим, оскільки не використовує прямоточний повітряно-реактивний двигун, при цьому ракета є різновидом аеробалістичного боєприпасу наземного комплексу «Іскандер»


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Транспортный самолет Ан-32 выполняет фигуры высшего пилотажа (видео)

15.03.2016 - 17:54
Компанией «Антонов» обнародовано видео учебно-тренировочных полетов на транспортном самолете Ан-32. Съемка велась на аэродроме в Гостомеле. Пилоты отрабатывали взлет и посадку по крутой глиссаде. Выполняли фигуры высшего пилотажа, например, бочку. ...

Гройсман раскритиковал решение НКРЭКУ по введению доплат за газ: видео

01.04.2017
Премьер-министр Владимир Гройсман требует пересмотра ...