Путін розуміє, що програє, – міністр оборони Іспанії

Росія та голова її правлячого режиму Володимир Путін не хочуть миру. Про це заявила міністр оборони Іспанії Маргарита Роблес в інтерв’ю газеті La Vanguardia.

Іспанська чиновниця прокоментувала таким чином останній виступ Путіна.

«Путін наголосив, що не хоче миру. Він добре розуміє, що програє цю битву. Його дуже загрозливі висловлювання про те, що «війна не закінчиться» і що Росія непереможна, свідчать про небезпеку для людства», — пояснила вона.

За її словами, Росія навряд чи застосує ядерну зброю проти України, «але у голові Путіна може бути все».

Міністр також додала, що Іспанія не має даних, які б вказували на готовність Росії до такого кроку.

«Ми всі хочемо припинення вогню, але російський президент дав зрозуміти, поза всякими сумнівами, що він хоче продовжувати цю війну. Ціною життя тисяч українців, а також багатьох росіян, які змушені дивитися в очі смерті незрозуміло за що, тому що це не справедливо, ні законно», — підсумувала вона.

Нагадаємо, 23 лютого в Україну прибув голова уряду Іспанії Педро Санчес. Зранку він відвідав міста Буча і Ірпінь, де ознайомився з наслідками російської окупації. І заявив, що РФ не зможе перемогти у війні.

«Буча та Ірпінь показують рани та шрами путінського варварства. Росія не переможе у цій війні. Вся Іспанія з Україною», — написав після цього Санчес у Twitter.

Крім того, він ще раз оголосив про те, що його країна надасть для ЗСУ 6 танків Leopard-2. А також, що в разі потреби і відповідного запиту постачання може бути збільшено. І вже за декілька годин, спілкуючись із Зеленським, він оголосив, що Іспанія гарантую передачу десяти таких танків…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Путин приехал к Лукашенко в туфлях на огромных каблуках: видео

30.11.2017 - 20:53
Журналисты обратили внимание на несколько странноватую походку президента России Владимира Путина на красной ковровой дорожке во Дворце Независимости в Минске. Присмотревшись, они сделали вывод, что причина в высоких каблуках, которые ...

Появилось видео мощного извержения вулкана Этна

16.03.2017
В результате извержения лавы из ...

Белка ругается, не желая идти в дупло (видео)

08.04.2016
Зверьку так понравилось спать на ...