Путін припустив розвал РФ й зникнення «росіян як народу»

Президент РФ Путін у своєму інтерв’ю одному з пропагандистских телеканалів серед іншого заявив, що Захід переслідує мету ліквідувати Росію як федерацію.

Більше того, він лякає громадян своєї країни, що в такому разі може не зберегтися й російський народ.

«Російський народ, якщо Заходу вдасться розвалити Російську Федерацію і встановити контроль над її осколками, може не зберегтися — «будуть московити, уральці та інші», — сказав кривавий диктатор.

Нагадаємо, Путін у зверненні до депутатів Федеральних зборів, сенаторів, депутатів Держдуми РФ 21 лютого відчайдушно намагався пояснити, навіщо рік тому він надав наказ розпочати криваву геноцидну війну на знищення України і українців. Нічого нового вигадати він не зміг. Повторив усе, що казав раніше. Суцільну брехню. Начебто було вирішено захищати «ісконо руські землі» від неминучого нападу України, за якою стоїть Захід. Навіть маячню про біолабораторії згадав.

Визнаючи, що Росія опинилася в складній для себе ситуації, він сказав головне — що не збирається зупинятися, а буде продовжувати вести країну фашистським курсом: «І ми крок за кроком, акуратно і послідовно будемо вирішувати завдання, що стоять перед нами».

Які це завдання, він не перелічував. Лише узагальнив, що «РФ захищає свій дім і життя людей». З огляду на те, що це є брехнею, напрошується висновок, що насправді він буде намагатися і надалі захопити нашу країну, допоки його не зупинять.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Ученым впервые удалось заснять котят барханного кота: фото, видео

11.10.2017 - 13:13
После долгих четырех лет терпеливых и усердных поисков и исследований людям наконец удалось впервые заснять на камеру котят барханного кота. Барханный кот — единственный вид среди диких кошек, который живет ...

В Бразилии сняли на видео битву ягуара с крокодилом

05.10.2017
Во впадине Пантанал в Бразилии ...