Путін принизив ППО Росії заради параду на 9 травня

На збитих іранських дронах-камікадзе «Shahed-131/136», якими минулої ночі російські окупанти атакували Одесу, були надписи «За Москву» і «За Кремль». Відповідні фотографії оприлюднило Оперативне командування «Південь».

Очевидний натяк на атаку невідомими безпілотними літальними апаратами на Кремль позаминулої ночі.

Тим часом, американський Інститут вивчення війни (ISW) в останньому зведенні про російсько-українську війну категорично заявив, що росіяни самі атакували Кремль. По-перше:

«Вкрай малоймовірно, що два безпілотники змогли б прорватися крізь численні кола протиповітряної оборони і підірватися або бути збитими прямо над «серцем» Кремля таким чином, щоб можна було отримати ефектні кадри».

Але чому Путін пішов на такий сором і приниження власних хвалених ППО? ISW дає таку відповідь:

«Негайна, послідовна і скоординована реакція Кремля на інцидент свідчить про те, що атака була внутрішньо підготовлена таким чином, щоб її політичні наслідки були більш значними за інформаційний конфуз. Кремль негайно звинуватив Україну в проведенні терористичної атаки, а російська офіційна реакція швидко згуртувалася навколо цього звинувачення…

РФ інсценувала цей інцидент напередодні Дня перемоги, щоб для російської внутрішньої аудиторії представити війну як екзистенціальну. Кремль може використати удар для виправдання скасування або подальшого обмеження святкування 9 травня, що, ймовірно, посилить інформаційні зусилля, спрямовані на те, щоб представити війну в Україні як таку, що безпосередньо загрожує російському святкуванню важливих історичних подій».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Свадьба на тракторах в Винницкой области вызвала фурор: видео

04.12.2017 - 21:38
В селе Михайлин Казатинского района организовали, пожалуй, самую необычную свадьбу года в Украине. В противовес тем, чье бракосочетание немыслимо без лимузинов, местная пара нашла альтернативу. Невеста торжественно выехала со двора ...

Как красиво и просто раскрасить чашку (видео)

13.11.2015
Сделать или украсить что-то своими ...

Кошка усыновила вьетнамскую свинку (видео)

08.04.2016
Кошка, которую вы можете увидеть ...

Клип «Экспонат» группы «Ленинград» бьет рекорды популярности (видео)

27.01.2016
Объяснение популярности «Лабутен» «Лениграда» по ...