Путін назвав умови припинення війни в Україні

Російські засоби масової інформації оприлюднили позицію Путіна стосовно України, яку він озвучив президенту Туреччини Реджепу Таїпу Ердогану у сьогоднішній телефонній розмові: Москва готова до діалогу з Києвом, якщо він виконає «відомі вимоги» і врахує «нові територіальні реалії».

«Відомі вимоги» насправді невідомі нікому, в тому числі й Путіну, адже вони ніколи ніким не були чітко сформульовані. А те, що озвучував Кремль (включно з «денафікацією» і «демілітаризацією»), схоже, означає повний геноцид і знищення всього українського. Тому такі вимоги ніяк неможливо виконати.

Якщо припустити, що «відомі вимоги» є пустими словами для внутрішньої аудиторії, тоді є сенс розглянути «нові територіальні реалії». Це передача Російській Федерації Луганської, Донецької, Запорізької і Херсонської областей включно з досі вільними територіями, в тому числі з Запоріжжям і Херсоном. Зрозуміло, що й тут нема про що говорити.

В цьому сенсі дивує позиція Ердогана, який відверто підігрує Путіну. Наприклад, запропонував йому провести одностороннє припинення вогню. Нагадаємо, фактично таку саму пропозицію (про різдвяне перемир’я) вніс патріарх РПЦ Кирил. Велика вірогідність, що Путін справді з пропагандистською метою чисто формально брехливо оголосить припинення вогню.

Втім, Ердоган, розуміючи хиткість і непослідовність своїх позицій, фактично мовчить. А його пресслужба заявила, що турецький президент запропонував Путіну підкріпити заклики до миру та переговорів одностороннім оголошенням про припинення вогню та «баченням справедливого рішення».

Цікаво було б почути «бачення справедливого рішення» російсько-української війни від самого Ердогану. Це б примусило його нарешті обрати, з ким він. Адже наразі Реджеп відчайдушно хитрує й маневрує.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Канаде морской лев утащил девочку под воду: видео

21.05.2017 - 18:07
Беспечность жителей развитых западных стран не устает поражать. Очередной пример опасного бесстрашия из канадского Ричмонда. Там морской лев утащил в воду девочку-подростка. Люди возле причала бросали еду льву, который мирно плавал ...

Мужик показал заплутавшему коту дорогу

27.02.2016
Это короткое видео о взаимопонимании ...

Мосийчук набил Каплина перед заседанием суда по иску НАБУ к Ляшко: видео

18.07.2017
Каникулярный отдых Верховной Рады некоторые ...