Путін назвав свої дві умови завершення війни проти України

Напередодні Саміту миру у Швейцарії, куди РФ не запрошено, лідер фашистського режиму Росії Путін сформулював свої умови припинення війни проти нашої країни.

Під час виступу в МЗС Росії він заявив, що негайно надасть наказ припинити вогонь і розпочати переговори про «остаточне завершення конфлікту».

Звісно, ці умови неприйнятні, бо фактично є повною протилежністю головних умов України. А саме Путін хоче, щоб Україна оголосила про вивід своїх військ з Донецької, Луганської, Запорізької і Херсонської областей і розпочала цей процес. Мовляв, повний вивід військ з цих територій (в адміністративних межах областей)  і офіційна відмова від вступу в НАТО — є шляхом до завершення війни.

Нагадаємо, що Україна пропонує формулу миру, головною складовою якої є повний вивід російських військ і сил з захоплених територій Донбасу, Запоріжжя, Херсонщини і Криму. Без цього не можна розраховувати на справедливий мир. Також без цього будуть недієздатні будь-які гарантії щодо непоновлення Росією війни через певний період.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Произошла драка между Пушкиным и Лениным возле московского Кремля (видео)

25.04.2016 - 20:41
Занимательная драка двух исторических персонажей случилась в Москве. Подрались вождь обездоленных всего мира – Ленин и классово ему чуждый  — дворянин и придворный – Пушкин. Драка произошла по банальной причине, ...

Как российские дипломаты пытались выкрасть экипаж «Норда»: видео

08.04.2018
Накануне вечером российские дипломаты предприняли ...

Ярмоленко слету забил шикарный гол «Ганноверу»: видео

28.10.2017
Андрей Ярмоленко вышел в стартовом ...