Путін назвав «неймовірною» загрозу від Leopard

Сьогодні очільник фашистського режиму Росії Путін у Волгограді приймає участь у заходах, присвячених 80-річчю Сталінградської битви.

При цьому він не втримався від чергової порції брехливих маніпуляцій стосовно того, що за його наказом разгортається на території нашої країни. Свою геноцидну війну він списує на начебто «відсіч колективному Заходу». Звісно, як саме цей Захід напав на Росію, він не каже.

Окремо Путін обурювався наданню Україні німецьких танків. При цьому додав, що вони з хрестами (начебто ці хрести залишаться під час того, як танки будуть воювати проти російсько-фашистських загарбників!).

«Неймовірно, але факт: нам знову погрожують німецькими танками – Leopard, – на борту яких хрести», – сказав Путін. Крім того, наслідниками Гітлера назвав не себе і своїх посіпак, а знову ж таки міфічних бандерівців.

 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Як зберегти зір

16.07.2016 - 12:36
Наталя Малачкова, кандидат медичних наук, завкафедри очних хвороб університету ім. Пирогова дає фахові поради Відблиски води чи мокрої дороги, яскраве сонце чи засніжені гори. Все це впливає на наші очі. ...

В Днепре спецназ освободил похищенную девочку: видео штурма

01.02.2019
В Днепре полиция и спецподразделение ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

09.02.2019
Мама, я посуду помыла, уроки ...

В квартиру Саакашвили нагрянули силовики: видео

05.12.2017
Соратник Михаила Саакашвили Давид Сакварелидзе ...