Путін назвав головну мету Кремля

Сьогодні президент фашистської Росії Путін заявив про головне завдання свого режиму. Його слова наводить кремлівський ресурс «РИА Новости».

«Наше головне завдання — забезпечити збереження Росії, створити умови для її розвитку, для її зміцнення. Це завдання безумовно буде вирішено…», — сказав Путін.

В Кремлі продовжують робити вигляд, що режим тримає під контролем ситуацію і все йде за планом… В принципі, це зрозуміло, адже, якщо почати визнавати існуючий сонм проблем, можна втратити керованність.

Вчора прессекретар президента РФ Пєсков під час брифінгу для пропагандистів заявив, що головна ціль — це виконати завдання спецоперації (Путін сьогодні, як бачимо, вже головне завдання змінив).

Показово, що Пєсков продовжує називати війну спецоперацією, хоча навіть його шеф Путін вже неоднарозово вживав визначення «війна».

Крім того, Кремль традиційно намагається нівелювати перемоги ЗСУ і України в цілому, насаджуючи серед росіян думку, що начебто вони воюють проти НАТО і Заходу.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Украина успешно испытала крылатую ракету: опубликовано видео

17.08.2018 - 17:37
Украинские ракетные войска провели успешные испытания крылатой ракеты. Пуск проводился с полигона на юге Одесской области. Ракета поразила морскую цель на расстоянии 100 километров. Об этом сообщает пресс-служба СНБО. «Украинские ...