Путін готовий заморозити війну, – Reuters

Лідер фашистського режиму РФ Путін готовий зупинити війну в Україні шляхом переговорів про припинення вогню, які визнають нинішні лінії фронту. Про це сьогодні повідомило агентство Reuters із посиланням на чотири джерела в Росії.

Скоріше за все, мова йде не буквально про лінію фронту, адже неможливо фізично це організувати. Як зафіксувати «кордон» посеред полів і степів, щоб ті ж росіяни не почали спроби посунути його?

«Путін може воювати скільки завгодно, але Путін також готовий до припинення вогню – щоб заморозити війну», – сказав один із високопоставлених російських співрозмовників.

При цьому речник Кремля Дмитро Пєсков у коментарі повідомив, що Путін неодноразово давав зрозуміти, що Росія відкрита до діалогу для досягнення своїх цілей, заявивши, що країна не хоче «вічної війни».

У МЗС і оборони України на запитання агентства не відповіли.

«Ґрунтуючись на своїх знаннях про розмови у вищих сферах Кремля, два джерела сказали, що Путін вважає, що успіхів у війні досі достатньо, щоб продати перемогу російському народу», – йдеться у статті.

Усі джерела припускають, що наполягання Влодимира Путіна на тому, щоб угода закріпила будь-які переваги на полі бою, не підлягає обговоренню. Проте Путін був би готовий задовольнитися тією землею, яка у нього зараз, і заморозити конфлікт на нинішніх лініях фронту, повідомили чотири джерела.

«Путін скаже, що ми перемогли, що НАТО напало на нас і ми зберегли свій суверенітет, що у нас є сухопутний коридор до Криму, це правда», – заявив один із співрозмовників.

Країна-агресор Росія начебто готова до мирних переговорів щодо України, але головною проблемою для їхнього початку є надійність гарантій та нібито бажання Заходу «покарати» Москву. Нагадаємо, про це заявив Путін в інтерв’ю китайському інформагентству Сіньхуа, оприлюдненому у середу, 15 травня.

Фактично все знову зводиться до того, що Україна і світ мають погодитися з «хотєлками» Москви. А це, як відомо, залишення за Росією захоплених нею територій і прощення боргів, тобто незастосування механізму репарацій. Але це якраз дві самих головних позиції України — повне відновлення територіальної цілісності, суверенітету (незалежності) країни і її відновлення (звісно, за рахунок того, хто вчинив злочинні руйнування).

Що ж тоді може отримати Росія? Багато чого — уникнення судів над верхівкою (адже добровільне погодження на вивід військ відкриє для цього можливість), а також поступове скасування економічних санкцій… Це, з одного боку, буде стимулом для нормального розвитку Росії, а з іншого надасть їй додаткового ресурсу для тих самих репарацій.

Повертаючись до заяви Путіна, бачимо, що він абсолютно не розуміє безумовності вимоги про вихід росіян з захоплених територій.

«Ми хочемо всеосяжного, стійкого і справедливого врегулювання цього конфлікту мирними засобами. І відкриті до діалогу щодо України, але це мають бути переговори, що враховують інтереси всіх залучених у цей конфлікт країн, зокрема й наші інтереси. Укупі з серйозною розмовою про глобальну стабільність, про гарантії безпеки і для протиборчої сторони, і, звичайно, для Росії. Причому це мають бути надійні гарантії», – цинічно зазначив він.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Винничине гражданин Турции сжег автобус: видео

26.10.2017 - 17:09
Днем 26 октября в Немировском районе загорелся автобус, следовавший в Одессу. По предварительной версии, причиной происшествия стало возгорание в моторном отсеке. Судя по всему, гражданин Турции, управлявший транспортным средством, просто ...

Патрис Эвра ударил фаната ногой в голову: видео

03.11.2017
Знаменитый футболист Патрис Эвра попал ...